Allroundmarin Gumicsónak AS-Budget 320 Zöld
| Kívánságlistára teszem | |
|
Allroundmarin AS Budget 320 Alapfelszerelés:
Erre a termékre 2 év szabványos garancia vonatkozik. A csomag kézbesítése a mérete miatt, csak egyedi móddal oldható meg! |
|
| Elérhetőség: | Nincs raktáron |
| Gyártó: | ALLROUNDMARIN |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
Leírás
Allroundmarin AS Budget 320
Családi kikapcsolódásra és vezetési élményre ideális csónak. Masszív felépítése, összecsukható alumínium padlója és felfújható gerince van. Az alumínium padló és a V alakú gerinc jó vezetési tulajdonságokat és harmonikus vezetési élményt biztosít.
Alapfelszerelés:
- Kivehető ülés
- Összecsukható evezők
- Zsinór
- Süllyesztett szelepek
- Lábpumpa
- Javítókészlet
- Hordtáska
Erre a termékre 2 év szabványos garancia vonatkozik.
A csomag kézbesítése a mérete miatt, csak egyedi móddal oldható meg!
Vélemények
Paraméterek
| Hossza | 318 cm |
| Szélesség | 154 cm |
| Átlagos levegő. hengerek mérete | 43,5 cm |
| A levegő száma. kamrák | 3+1 |
| A csónak súlya | 48 kg |
| Maximális terhelés | 600 kg |
| Max. létszám | 4,5 |
| Motor láb hossza | S (rövid) |
| Motor maximális teljesítménnyel | 15 LE |
| Tárolási méretek, csónak | 1,12 x 0,58 x 0,34 m |
| Tárolási méretek, padló | 1,02 x 0,63 x 0,18 m |