Allroundmarin Gumicsónak Kiwi 260 Zöld
| Kívánságlistára teszem | |
|
|
| Elérhetőség: | Nincs raktáron |
| Gyártó: | ALLROUNDMARIN |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
Leírás
Ez a Kiwi 260 speciális modell nem rendelkezik íjhengerrel, de a keresztszárny PVC-bevonatú, a fa ülésdeszkát pedig karbon ülésdeszkára cserélték. Lehetőség van a berendezés kiegészítésére nagynyomású levegőpadlóval is (976003).
Az Allroundmarin KIWI modell egy új és olcsó felfújható csónak felfújható V-keellel. Az ülésdeszka fokozatmentesen állítható, hogy a lehető legkedvezőbb pozíciót tudja felvenni. Légpadló külön megvásárolható. Ideális csónak minden hobbi horgásznak, valamint a szabadidő és a természet szerelmeseinek.
Alapfelszereltség: Kivehető ülés, leszerelhető kormányok, vonógyűrűk, süllyesztett szelepek, lábszivattyú és javítókészlet. Egy hordtáska is ingyenes.
- Teljes hossza: 260 cm
- Teljes szélesség: 153 cm
- A tömlő átmérője: 43 cm
- Légkamrák: 3+1
- Súly csomagolás nélkül: 31,7 kg
- Terhelhetőség: 500 kg
- Létszám: 3
- Max. megengedett kW / LE: 5,9 / 8
- Max. motor tömeg: 44 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Teljes hossza | 260 cm |
| Teljes szélesség | 153 cm |
| A tömlő átmérője | 43 cm |
| Légkamrák | 3+1 |
| Súly csomagolás nélkül | 31,7 kg |
| Terhelhetőség | 500 kg |
| Létszám | 3 |
| Max. megengedett kW / LE | 5,9 / 8 |
| Max. motor tömeg | 44 kg |