By Döme Gumírozott merítőfej védett kerettel (CARP-2)
| Cikkszám: | HD00092-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 5.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Team Feeder Carp-2
Elsősorban nagyobb testű pontyok, amurok horgászatánál ajánljuk, ezt a magas minőségű, erős és könnyen kezelhető merítőfejet. Keretének anyaga könnyű, ám igen masszív alumínium. Az ezen végigfutó dörzsálló védőszövet az esztétikus megjelenésen kívül a horog perembe történő beakadását is megakadályozhatja.
Ugyancsak az akadás elkerülését segíti a háló gumírozott anyaga is, amibe sem a horog, sem a megfogott hal bognártüskéje nem akad bele, ráadásul a hal testét védő nyálkaréteget sem bántja. Mivel ez a háló sem tud vizet magába szívni, a horgászat végeztével pillanatok alatt megszárad, így sokkal kevésbé büdösödik, mint a hagyományos szövetanyagok. Ez a merítőfej nemcsak dizájnos, hanem strapabíró is, tökéletes választás a mindennapok hobbihorgászataihoz és versenyzéshez egyaránt, amikor a célhalak nagytestű halak!
A Team Feeder CARP-2 gumírozott merítőfej főbb jellemzői:
- Keret mérete: 55x55 cm
- Háló mélysége: 40 cm
- Súlya: 450 g
- Anyaga: gumibevonttal ellátott hálószövet
- Halbarát „fishsafe” minősítés
- Könnyű alumínium keret, előkevédő szövetborítással
Vélemények
Paraméterek
| Keret mérete | 55 x 55 cm |
| Háló mélysége | 40 cm |
| Súlya | 450 g |
| Anyaga | gumibevonttal ellátott hálószövet Halbarát „fishsafe” minősítés |
| Könnyű alumínium keret, előkevédő szövetborítással |