By Döme Nagyponty merítő EVA borítással (CARP-4)
| Cikkszám: | HD00093-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 7.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Keret mérete: 65 x 55 cm Háló mélysége: 50 cm Súlya: 280 g - Anyaga: nagy teherbírású hálószövet Könnyű alumínium keret
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Keret mérete | 65x55 cm |
| Háló mélysége | 50 cm |
| Súlya | 280 g |
| Anyaga | nagy teherbírású hálószövet |
| Keret | Könnyű alumínium |