By Döme Team Feeder Power Fighter 390XH 50-170g Feeder Bot
| Cikkszám: | HD00211-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 30.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a bothossz akkor jöhet számításba, amikor az eredményes horgászat érdekében minimum 70 métert, vagy akár ettől nagyobbat is kell dobni. Természetesen itt is, ahogy nő az igénybevétel, ahogy nő a bevetésre váró végszerelék összsúlya, úgy kell egyre erősebb feedert választani.
Maximális dobótávolság: 70-90 méter.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Dobósúly | 170g |
| Méret | 3,9 méter |
| Bottest anyaga | IMT-8 Power Carbon |
| Tagok Száma | 3+3 |
| Szállítási hossz | 137 cm |
| Gyűrűk száma | 14 |
| Gyűrűk anyaga | SIC |
| Nyélborítás | Eva+Parafa |
| Súly | 335 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Guru Feeder Bot A-Class Pellet Waggler Feeder 10' (300cm) 3-15g 2 Részes
-6%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class Pellet Waggler Feeder 11' (330cm) 3-15g 2 Részes
-6%
Raktáron