By Döme Team Feeder Power Fighter 420XH 50-170g Feeder Bot
| Cikkszám: | HD00212-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 34.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ha a partszéli zónában képtelenek vagyunk kapást kicsikarni, muszáj távolabb, sőt minél távolabb horgászni. Ekkor nem ritkán 100 métert, vagy még attól is nagyobbat kell dobni, hogy elérjük a halak tartózkodási helyeit.
Ehhez egy ilyen hosszúságú és paraméterű botra van szükség!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Dobósúly | 170g |
| Méret | 4,20 méter |
| Bottest anyaga | IMT-8 Power Carbon |
| Tagok Száma | 3+3 |
| Szállítási hossz | 147 cm |
| Gyűrűk száma | 14 |
| Gyűrűk anyaga | SIC |
| Nyélborítás | Eva+Parafa |
| Súly | 360g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 10ft (300cm) 2részes - 3lb
-17%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Rod TX-1B Carp Intensity 13ft (396cm) 2részes - 3,50+lb
-18%
Nincs raktáron