By Döme TF CARP-5 Nagyponty Merítőfej
| Cikkszám: | HD00159-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 5.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
TF nagypontyos merítő
Strapabíró merítőfej, amely kellően széles és mély a nagyobb testű pontyok megmerítéséhez is!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 65 x 55 cm |
| Hálómélység | 50 cm |
| Lyukméret | 5 mm |
| Anyag | Szövött háló |
| Tömeg | 275 g |
| Szín | Fekete |