By Döme TF Gold Serie 420H 50-100g Feeder Bot
| Cikkszám: | HD00302-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 99.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A botcsalád finom pontyhorgászathoz fejlesztett távdobó tagja. Iszonyatosan jó method pálca nagytávolságú horgászatokhoz!Ezeket a botokat a céltudatos, gyakorlott feederhorgászoknak ajánljuk, legyen szó hosszú előkés, vagy method módszerről, legyen szó leheletfinom élménypecáról, vagy a vérre menő, profi horgászversenyről, ezek a botok MINDENHOL maximálisan teljesítenek majd! Légies könnyedség, elképesztően vékony bottest, rendkívüli gyorsaság és soha nem látott rugalmasság jellemzi. Mindehhez egy olyan tökéletes görbületi ív és karakterisztika párosul, amely a gyakorlott feederezőket is ámulatba ejti. A legújabb fejlesztésű titán-króm gyűrűkkel szereltük, amelyek kizárólag a prémium kategóriás botok kiváltsága.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Dobótávolság | 70-120 m |
| Hossz | 4,20 m |
| Dobósúly | 50-100 g |
| Anyaga | IMT-12 Carbon |
| Gyűrű típusa | Titán-Króm |
| Nyél | EVA + Parafa |
| Tagok száma | 3+3 |
| Szállítási hossz | 146 cm |
| Tömeg | 255 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Bojlis Bot TX-5A Carp Intensity 13' (396cm) 3,5lb+lb 2 Részes
-32%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot N-Gauge Pro Distance Feeder 390cm 3 részes - 1-150g
-14%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Rod TX-4A Carp Intensity 390cm 2 részes - 3,50+lb
-33%
Raktáron
Daiwa Bojlis Bot Crosscast Traditional 13' (390cm) 3,5lb 2 Részes Parafa Nyéllel
-8%
Raktáron