By Döme TF Long Cast Feeder Zsinór
| Cikkszám: | HD00153-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
By Döme TF Long Cast 300m 0,20mm
|
HD00104-00
|
Nincs raktáron
|
1.989 Ft
|
|
|
|
By Döme TF Long Cast 300m 0,22mm
|
HD00104-01
|
Nincs raktáron
|
1.989 Ft
|
|
|
|
By Döme TF Long Cast 300m 0,25mm
|
HD00104-02
|
Nincs raktáron
|
1.789 Ft
|
|
|
|
By Döme TF Long Cast Feeder Zsinór - 0,18mm/300m
|
HD00153-00
|
Nincs raktáron
|
1.989 Ft
|
|
Leírás
TF Long Cast A By Döme TF Long Cast a távoli dobásokhoz készült, egyedi dobást segítő bevonattal ellátott, gyorsan süllyedő, kis nyúlású monofil zsinór. Különösen ideális a távdobós feeder horgászathoz! A 0,20mm-es verziót a medium botokhoz vagy az érzékeny spicctagú távdobó feederekhez ajánljuk dobóelőkével! A Team Feeder zsinórok a legjobb minőségű alapanyagok és japán technológia felhasználásával készülnek. Ennek végeredménye egy rendkívül strapabíró, kopásálló, kis nyúlású, kellemes pirosas-bordós színű, monofil zsinórcsalád, amely tökéletes összhangban van a modern feederhorgászat igényeivel.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Átmérő | 0,18mm |
| Hossz | 300m |
| Szakítószilárdság | 4,4kg |
| Szín | fluo sárga |
| Változatai | 0,18mm |
| 0,20mm | |
| 0,22mm | |
| 0,25mm |