By Döme TF Master Carp Feeder Zsinór
| Cikkszám: | HD00155-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
By Döme TF Master Carp 300m 0,20mm
|
HD00107-00
|
Nincs raktáron
|
1.989 Ft
|
|
|
|
By Döme TF Master Carp 300m 0,22mm
|
HD00107-01
|
Nincs raktáron
|
1.989 Ft
|
|
|
|
By Döme TF Master Carp 300m 0,25mm
|
HD00107-02
|
Nincs raktáron
|
1.989 Ft
|
|
|
|
By Döme TF Master Carp Feeder Zsinór - 0,18mm/300m
|
HD00155-00
|
Nincs raktáron
|
1.989 Ft
|
|
Leírás
TF Master Carp
A Master Carp egy redkívül sima felületű,különösen strapabíró zsinór,amely akadós terepen is helytáll. Feltűnő színe miatt az éjszakai horgászatokhoz is ideális. A 0,18mm-es átmérőt a keményebb pontyozó feeder botokhoz ajánljuk!
A Team Feeder zsinórok a legjobb minőségű alapanyagok és japán technológia felhasználásával készülnek. Ennek végeredménye egy rendkívül strapabíró, kopásálló, kis nyúlású monofil zsinórcsalád, amely tökéletes összhangban van a modern pontyhorgászat igényeivel.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Átmérő | 0,18mm |
| Hossz | 300m |
| Szakítószilárdság | 4,4kg |
| Szín | fluo sárga |
| Változatai | 0,18mm |
| 0,20mm | |
| 0,22mm | |
| 0,25mm |