By Döme TF Tapered Leader 15m x5
| Cikkszám: | HD00118-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Team Feeder Tapered
A méltán népszerű By Döme termékek közé tartozik ez a kónuszos kialakítású, átlátszó, feeder dobó előke. Pontosan 5x15 méter 0,19 mm-ről 0,28 mm-re vastagodó előkét tartalmaz a by Döme Team Feeder Tapered Line feeder előkéje. Az elvékonyodó struktúrájának köszönhetően könnyedén tudjuk a főzsinórhoz kötni. UV álló átlátszó színe biztosítja a hosszú élettartamot. Nagyon strapabíró és alacsony nyúlóképességű.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Átmérő | 0,195-0,28 mm |
| Hossz | 5x15 m |
| Szakítószilárdság | 5,1-9,8 kg |
| Szín | átlátszó |
HASONLÓ TERMÉKEK
Trakker Clear Merev Előke Átlátszó Link Mono Stiff Link 20m - 57Lb, 25,85kg, 0,7mm
3.989 Ft
Típusonként eltérő