Carp Academy Elit Rod Pod 90-145cm - 3botos
| Cikkszám: | 6136-001 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 29.899,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP ACADEMY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Kivitel: Három botos
- Hossz: 90-145 cm
- Kereszttartó szélesség: 50 cm
- Kereszttartó magasság: 26 cm
- Első láb: 62-102 cm
- Hátsó láb: 38-60 cm
- Szállítási méret: 92x23x7 cm
- Párnázott zöld hordozó táska
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Kivitel | Három botos |
| Hossz | 90-145 cm |
| Kereszttartó szélesség | 50 cm |
| Kereszttartó magasság | 26 cm |
| Első láb | 62-102 cm |
| Hátsó láb | 38-60 cm |
| Szállítási méret | 92x23x7 cm |
| Tartozék | Párnázott zöld hordozó táska |