Carp Academy Raptor Rod Pod 70cm-110cm - 3botos
| Cikkszám: | 6135-001 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 24.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ACADEMY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Kivitel: Három botos
- Hossz: 70-110 cm
- Kereszttartó szélesség: 50 cm
- Kereszttartó magasság: 26 cm
- Első láb: 38-60 cm
- Hátsó láb: 38-60 cm
- Szállítási méret: 75x23x7 cm
- Párnázott fekete hordozó táska
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Kivitel | Három botos |
| Hossz | 70-110 cm |
| Kereszttartó szélesség | 50 cm |
| Kereszttartó magasság | 26 cm |
| Első láb | 38-60 cm |
| Hátsó láb | 38-60 cm |
| Szállítási méret | 75x23x7 cm |
| Tartozék | Párnázott fekete hordozó táska |