Carp Academy Rod Pod Eco - 2botos
| Cikkszám: | 6102-001 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 9.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ACADEMY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Könnyű szerkezetű, kétbotos rodpod.
Acél vázzal, teleszkópos lábakkal és állítható vázhosszúsággal.
Villámzáras állítási lehetőség, állítható kerszttartó magasság.
- Kivitel: Kétbotos
- Hossz: 68-105 cm
- Kereszttartó szélesség: 38 cm
- Kereszttartó magasság: 25 cm
- Első láb: 20-25 cm
- Hátsó láb: 20-25 cm
- Szállítási méret: 71x12x10 cm
- Tartozék bottartó fejekkel
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Kivitel | Kétbotos |
| Hossz | 68-105 cm |
| Kereszttartó szélesség | 38 cm |
| Kereszttartó magasság | 25 cm |
| Első láb | 20-25 cm |
| Hátsó láb | 20-25 cm |
| Szállítási méret | 71x12x10 cm |
| Tartozék | bottartó fejekkel |