Carp Academy Szék Moonchair Fotel
| Cikkszám: | 7150-005 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 27.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP ACADEMY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
ÚJ, 2025-ös termék! Prémium minőségű anyagokból, magas szintű kivitelezéssel!
Az anyagfelhasználást és az összeszerelés minőségét tekintve is felsőkategóriásak a CARP ACADEMY új horgász fotelei. Ragaszkodva az eddig megszokott minőséghez, az új széria is stabilan biztosítja a probléma mentes, kényelmes horgászatot.
Az ülőfelülethez használt anyagok jól ellenállnak az időjárás viszontagságainak, magas kopásállóságúak mégis kényelmes ülést biztosítanak. A vastag párnázottság garantálja, hogy hosszabb idő alatt sem válik kényelmetlenné.
Festett, könnyű, de masszív fém szerkezete nagy terhelésnél is megbízhatónak bizonyul.
- Méret: 100x100 cm
- Borítás: 1600D Oxford Nylon
- Tömeg: 5,6 kg
- Teherbírás: 120 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 100x100 cm |
| Borítás | 1600D Oxford Nylon |
| Tömeg | 5,6 kg |
| Teherbírás | 120 kg |