Carp Expert 6 Lábas Bojlis Ágy
| Cikkszám: | 73700637 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 45.499,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP EXPERT |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Carp Expert 6 lábú horgászágy egy rendkívül könnyű és praktikusan szállítható mobil ágy, amely alkalmas kényelmes pihenő és alvóhely kialakítására a hosszabb horgásztúrák alkalmával. Állítható lábainak köszönhetően a legegyenetlenebb talajon is stabilan felállítható.
Alsó gumiszalagos rögzítésének köszönhetően kedvünk szerint állíthatjuk a fekvő felület feszességét.
Jellemzői:
- állítható lábak
- fém keret
- gömbcsuklós talp
- állítható háttámla
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Fekvőfelülete | 195 x 75 cm |
| Magassága | 30-40 cm |
| Anyaga | 600D Oxford vászon |
| Szállítási méret | 90 x 75 x 20 cm |