Carp Spirit Merítőháló Carp Landing Net (100x80cm)
| Cikkszám: | CS00249-00 |
| Raktárkészlet: | 4 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 9.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP SPIRIT |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
CARP SPIRIT Carp Landing Net bojlis merítő
A nyél üvegszálból készült, amely erős és tartós. A nyél végén és közepén kényelmes fogantyú. A háló finom szövésű és elegendő mélységgel rendelkezik ahhoz, hogy a kapitális halunkat biztonságosan megmeritsük. A Carp Spirit bojlis merítőszákot úgy tervezték, hogy ellenálljon a legnagyobb kihívásoknak is.
Paraméterek:
- Nyél hossza: 180 cm 1 részes
- Hálószélesség: 100 cm
- Hálómélység: 80 cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Nyél hossza | 180 cm (1 részes) |
| Hálószélesség | 100 cm |
| Hálómélység | 80 cm |