Carp Spirit Mérleg Scale 50kg
| Cikkszám: | CS00239-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 9.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP SPIRIT |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Megbízható és robusztus tárcsamérleg, kiváló ár-érték arányt kínál.
Ütésálló tok, 200 g-os egységekben akár 50 kg-ot is nyom, és párnázott védőtáskával szállítjuk.
Súlya 1,4 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Max | 50kg |
| Egységek | 200g |
| Súlya | 1,4kg |