Carp Spirit Szék Blax Chair Relax 4 Legs
| Cikkszám: | CS00244-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 35.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP SPIRIT |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Kiváló minőségű acél vázak felhasználásával készült.
Dönthető hátmechanizmussal.
Karfás
Négy teljesen állítható láb és sártalppal.
Teljesen párnázott matraccal.
- Súly: 5,75kg
- Méret: 65 x 45 x 41-51 cm
- Teherbírás: 130kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 5,75kg |
| Méret | 65 x 45 x 41-51 cm |
| Teherbírás | 130kg |