Carp Zoom Aggressor Feeder Bot 360cm 3+3 részes - 120+g
| Cikkszám: | CZ1738 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 9.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Aggressor Feeder horgászbot strapabíró, modern kompozit anyag felhasználásával gyártott feeder bot, mely anyagánál fogva jobban ellenáll a külső behatásoknak, mint a kategóriájába tartozó karbon botok. Kopásálló gyűrűsorral és osztott parafa nyéllel látta el a gyártó. A kapások észleléséről három darab különböző erősségű spicc gondoskodik. Tökéletes választás kövezéseken, nehéz terepen és kevéssé gyakorlott horgászoknak is.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 360cm |
| dobosúly | 120+g |
| tagszám | 3+3 |
| száll.méret | 380g |
| súly | 380g |