Carp Zoom Arcane Carp Feeder Bot 390cm 3+3részes - 60-180g
| Cikkszám: | CZ6254 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 14.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Arcane Carp Feeder a termetes pontyok, amurok megfogására kifejlesztett feeder bot. Karcsú és könnyű, emellett eléggé gerinces ahhoz, hogy nagyobb tömegű kosarakat is biztonsággal eldobjunk nagy távolságokra. SIC betétes gyűrű sora egytalpas, könnyű, nem ront a bot jellegén. Parafa – EVA kombinációs nyele nemcsak szép, hanem praktikus is, könnyen tisztítható.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 390cm |
| dobosúly | 60-180g |
| tagszám | 3+3 |
| száll.méret | 136cm |