Carp Zoom Atomic Power Carp Feeder Bot 360cm 3+3részes - 50-150g
| Cikkszám: | CZ2712 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 17.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Brutális erőtartalékokkal rendelkező, ugyanakkor elegáns vonalvezetésű, terhelés hatására felkeményedő igazi nagyhalas feeder bot. Tökéletes választás nagy kosarakhoz vagy ha nehéz terepen, illetve kapitális halakra horgászunk, de akár folyóvízen is eredményesen használható a nagytestű márnák fárasztására.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 360cm |
| dobosúly | 30-120g |
| tagszám | 3+3 |
| száll.méret | 127cm |