Carp Zoom Bojlis Bot Compact Carp 270 cm részes - 2,75lb
| Cikkszám: | CZ1967 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 10.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Univerzális kétrészes horgászbot, melynek nyéltagja teleszkópos kialakítású, ennek köszönhetően kis szállítási hosszal rendelkezik. A Compact Carp olyan horgászbot, mely mindig nálunk lehet, tökéletes egy gyors pecára munka után, e akár kereső vagy csónakos horgászathoz is. A kellően rugalmas bottest és a kopásálló gyűrűsor a nagyobb testű halakkal is megbirkózik. Elsősorban békéshalas horgászoknak szánjuk, de kompakt kialakításának köszönhetően az őszi rablózásnál is eredményesen használható.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 270cm |
| dobosúly | 2,75lb |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 113cm |
| súly | 300g |