Carp Zoom Bojlis Bot Compact Carp 300 cm részes - 3lb
| Cikkszám: | CZ1974 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 12.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Univerzális kétrészes horgászbot, melynek nyéltagja teleszkópos kialakítású, ennek köszönhetően kis szállítási hosszal rendelkezik. A Compact Carp olyan horgászbot, mely mindig nálunk lehet, tökéletes egy gyors pecára munka után, e akár kereső vagy csónakos horgászathoz is. A kellően rugalmas bottest és a kopásálló gyűrűsor a nagyobb testű halakkal is megbirkózik. Elsősorban békéshalas horgászoknak szánjuk, de kompakt kialakításának köszönhetően az őszi rablózásnál is eredményesen használható.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 300cm |
| dobosúly | 3lb |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 125cm |
| súly | 350g |