Carp Zoom Bojlis Bot Cork Action CA3 360cm 3részes - 3lb
| Cikkszám: | CZ5843 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 15.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Modern megjelenésű, ugyanakkor elegáns parafanyéllel és kopásálló gyűrűkkel szerelt univerzális, háromrészes pontyozó bot. Tökéletes választás azoknak a horgászoknak, akik kényelmesen szállítható botot keresnek, mely egyúttal rendelkezik a nagytestű halak sikeres fárasztásához nélkülözhetetlen erővel és a hosszú dobásokhoz szükséges dinamikával. A bottest kecses, viszonylag lágy, ugyanakkor a terhelés hatására fokozatosan felkeményedik, ezáltal a fárasztás során jelentősen tehermentesíti az előkét miközben felőrli a legvadabbul védekező halak erejét is.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 360cm |
| dobosúly | 3lb |
| tagszám | 3 |
| száll.méret | 125cm |