Carp Zoom Bojlis Bot Cork Action Carp 300cm 2részes - 3lb 2 részes
| Cikkszám: | CZ9859 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 13.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a botcsalád átmenetet képez a hagyományos pontyos botok és a modern bojlis botok között. Míg a stabil orsótartó, valamint a kényelmes és elegáns kialakítású tartós parafa nyél a hagyományos botok tulajdonságait mutatja, addig a bottest teljes egészében a modern elvárásoknak felel meg. Az erős, ugyanakkor karcsú bottest a nagytestű pontyokkal is könnyen felveszi a küzdelmet. A bot két részes, így fárasztásnál is jobban érvényesülhetnek a karbon-kompozit bottest adta kedvező tulajdonságok. A gyűrűsor kialakításai is a bojlis botok felépítésére hasonlít. A nagy átmérőjű gyűrűsort egy óriási keverőgyűrű nyitja, ami akár 120-130 méterre is megnöveli az elérhető dobástávolságot.
Termékjellemzők:
- Elegáns és kényelmes parafa nyél
- Nagy átmérőjű SIC gyűrűsor, óriási keverőgyűrűvel
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 300cm |
| dobosúly | 3lb |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 155cm |