Carp Zoom Bojlis Bot Maximal Carp 10ft (300cm) 2részes - 3lb
| Cikkszám: | CZ5485 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 14.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Strapabíró anyagok felhasználásával készült horgászbot, mely optimális választás mind a behordásos, mind a partról történő bojlis horgászatokhoz. A bottest közepesen lágy, ugyanakkor kellőképpen erős az agresszívebb fárasztáshoz is. Karakterénél fogva a megakasztott hal nehezebben veri le magát a horogról. Az orsótartó nagyméretű orsók befogadására képes, a nyéltag vége a fogást segítő borítást kapott, keverőgyűrűje az átlagosnál nagyobbnak mondható, minden gyűrűbe kopásálló betét került. Elsősorban olyan horgászoknak ajánljuk, akik nagytestű halakkal küzdenek és egy megbízható botot keresnek a mindennapi pontyozó túráikhoz.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 300cm |
| dobosúly | 3lb |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 155cm |
| súly |