Carp Zoom Bojlis Bot Scirocco Carp SIC 13ft (390cm) 2részes - 3,5lb
| Cikkszám: | CZ5522 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 13.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy igazi univerzális pontyozó bot! Rugalmas, könnyű anyag, kopásálló betétekkel szerelt, normálméretű gyűrűsor és a nyéltag végét borító, fogást segítő bevonat jellemzi. A dobás során dinamikus, ugyanakkor fárasztáskor jól terhelhető, így a nagytestű pontyok és amurok méltó ellenfele. Optimális választás a bojlis és a klasszikus fenekező horgászat kedvelőinek is.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 390cm |
| dobosúly | 3,5lb |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 199cm |