Carp Zoom Carp Expedition Sátor (1 személyes)
| Cikkszám: | CZ0702 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 58.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Masszív, egyszemélyes horgászsátor. Könnyen és gyorsan felállítható. Alaplapja strapabíró, vázszerkezete vastag alumínium rudakból áll, ponyvája erős, 5000 mm vízoszlop nyomásáig vízálló.
Tulajdoságai:
- Állítható gyorszáras rudaza
- Feltekerhető és rögzíthető ablakok és ajtó
- Extra erős menetes leszúró cövekek
- A sátor oldalán dupla botrögzítő pánt
- Férőhely: 1 személyes
- Vízoszlop: 5000 mm-ig
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | |
| Szélesség | 280 cm |
| Mélység | 215 cm |
| Magasság | 135 cm |