Carp Zoom Entrant Csalizó Szett
| Cikkszám: | CZ2798 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 1.089,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Négy részes csalizó készlet, mely egy bojlifúrót és három darab fűzőtűt tartalmaz. Míg a biztonsági füllel ellátott változatok tökéletesek a már előfúrt bojlik és pelletek hajszálelőkére való felfűzéséhez – anélkül, hogy a beakasztott előkefül kicsúszna a tű hurkából – addig a szakállal ellátott, hegyes típussal a fúratlan, puhább csalik (bojlik, pelletek, szemes termények) rögzíthetők a horog alá. A hosszú változat segítségével nagyobb PVA csomagot is felfűzhetünk az előkére. A bojlis, feeder és klasszikus fenekező horgászok nélkülözhetetlen kiegészítője.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Csali fúró | Ø1,5x22 mm |
| Húzótű | 1x2x100 mm |
| Rácsos tű | 0,5x1,2x43 mm |
| Szöges tű | Ø1x40 mm |