Carp Zoom Entrant Feeder Bot 390 cm 3+3részes - 70-140g
| Cikkszám: | CZ6483 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 9.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Entrant Feeder a legjobb választás azoknak a horgászoknak akik most ismerkednek meg a feederezés világával. Masszív, robosztus felépítése, kopásálló SIC betétes gyűrűsora bármilyen körülmények között megállja a helyét. Álló -és folyóvizen egyaránt tökéletesen használható. Teli EVA nyél biztosítja a kényelmes fogást, mely könnyen tisztitható.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 390cm |
| dobosúly | 70-140g |
| tagszám | 3+3 |
| száll.méret | 133cm |