Carp Zoom Entrant Tele Feeder Bot 330cm, 40-90 g, 6+3 részes
| Cikkszám: | CZ6278 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 6.789,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Entrant Feeder és Picker botok teleszkópos változatai, melyekben ötvöződik a teleszkópos botok praktikussága a 2-3 részes botok előnyös tulajdonságaival.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Entrant |
| Cikkszám | CZ6278 |
| Hossz | 330cm |
| Dobósúly | 40-90g |
| Tag | 6+3 |
| Gyűrű | S-SIC |
| Szállít.hossz | 66cm |
| Súly | 282g |