Carp Zoom Feeder Bot Distant Bomb 390cm 3+3részes - 180+g
| Cikkszám: | CZ1691 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 23.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Bojlis botokra jellemző kialakítás, a feeder botok minden jó tulajdonságával. A hosszú, osztott nyél, a dinamikusan terhelhető, rugalmas bottest, a tökéletesen pozícionált, nagyméretű, erősített gyűrűsor, mind-mind hozzájárul ahhoz, hogy a Distant Bomb Feeder esetén egy igazi távdobó, nagyhalas feeder botról beszélhessünk. Tökéletes választás nagy tavakra, de húzós folyóvízre is, minden olyan szituációban, ahol a botnak szélsőséges körülményekkel kell megküzdenie.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 390cm |
| dobosúly | 180+g |
| tagszám | 3+3 |
| száll.méret | 137cm |
| súly | 408g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 12' 366cm 80gr Feeder Bot (FMBX12CFDR)
-10%
Nincs raktáron