Carp Zoom Feeder Bot FC Carp 360cm 3+3részes - 40-120g
| Cikkszám: | CZ6742 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 17.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Carp Feeder egy olyan univerzális feeder bot, melynek legszembetűnőbb része a modern kialakítású orsótartó. A nyél Parafa-EVA kialakítású a biztos fogás érdekében. A bottest kellőképpen feszes a távoli dobásokhoz, ennek ellenére a felső harmad elég lágy, ezért élmény vele a fárasztás. A karcsú bottest egytalpas SIC gyűrűsort kapott. Általános pontyos jellegéből adódóan nem csak versenyhorgászok figyelmébe ajánljuk.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 360cm |
| dobosúly | 40-120g |
| tagszám | 3+3 |
| száll.méret | 126cm |
| súly |