Carp Zoom Feeder Bot FC Galactic Light 360cm 3+5részes - 20-90g
| Cikkszám: | CZ0502 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 34.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Kecses, modern vonalvezetésű horgászbot, mely a feeder horgászat igényeinek maximálisan megfelelő anyagból, a már klasszikusnak számító, nagy népszerűségnek örvendő méretekben készül. SIC gyűrűsor szinte elnyűhetetlen. A bot mind a fárasztás, mind a nagy dinamikájú dobások során jól teljesít. Anyagánál fogva rugalmas, ugyanakkor a terhelés során fokozatosan felkeményedik, ezzel őrölve fel a fárasztott hal kirohanásait. Két üveg és három karbon spiccel szerelte fel a gyártó, így a finoman kapó halak horgászatától a folyóvízi dévérezésig bárhol bevethető.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 360cm |
| dobosúly | 20-90g |
| tagszám | 3+5 |
| száll.méret | 126cm |
| súly | |
| 205g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 10ft (300cm) 2részes - 3lb
-17%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Rod TX-1B Carp Intensity 13ft (396cm) 2részes - 3,50+lb
-18%
Nincs raktáron