Carp Zoom Feeder Bot FC Wild Carp 360cm 3+3részes - 150g
| Cikkszám: | CZ7830 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 18.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy igazán nagyhalas feeder bot! A gyártás során felhasznált anyagoknak és a szigorú minőségbiztosításnak köszönhetően szélsőséges módon terhelhető, magas dobosúllyal rendelkező bot született, mellyel nagyméretű kosarak is könnyedén, nagy távolságra is bedobhatóak.
Nagyméretű gyűrűkkel szerelte fel a gyártó, két üvegszál és egy karbon spicc tartozik hozzá. Olyan horgászoknak ajánljuk, akik nagytestű vagy épp a nagyobb folyók agresszíven védekező halaira horgásznak, fontos nekik hogy egy dobással nagymennyiségű etetőanyagot jutassanak be.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 360cm |
| dobosúly | 150g |
| tagszám | 3+3 |
| száll.méret | 126cm |