Carp Zoom Feeder Bot Max-X Boat 240cm 2+3részes - 80-180g
| Cikkszám: | CZ5829 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 13.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A partról történő feederezés mellet egyre nagyobb divat annak csónakos változata. Természetesen a megváltozott körülmények más felszerelést, így botot igényelnek. A Max-X Boat Feeder tervezésekor kifejezetten a csónakos horgászat során támasztott igények kielégítése volt a cél. Ebben az esetben sokkal eredményesebben használható egy rövidebb bot, mely gerincességénél fogva keményebb fárasztást tesz lehetővé, ugyanakkor a három darab, különböző érzékenységű spicc a legapróbb mozdítást is jelzi. A csónakos feederezésen túl eredményesen használtuk lékről és kishalas tapogató, mártogató horgászatok alkalmával is.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 240cm |
| dobosúly | 80-180g |
| tagszám | 2+3 |
| száll.méret | 126cm |