Carp Zoom Hogásztáska G-Trend
| Cikkszám: | CZ00436-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Mérete: 43x28x30 cm
- Két 19x20x5 centis oldalzsebére háló került.
- Az első zseb 28x21x5 centis.
Ennél a táskánál igaz a mondás, hogy a méret a lényeg. Jól pakolható belsővel, 2 darab 25x21x5 centiméteres oldalzsebbel és egy 41x21x5 centis elülső zsebbel rendelkező táska. Ez utóbbiak kiválóak az aprócikkek és az iratok, telefon tárolására. Tökéletes választás azoknak a horgászoknak, akik nagy mennyiségű felszerelést visznek magukkal.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Mérete | 55x39x35 cm |
| Oldalzsebek | 25x21x5 cm |
| Első zseb | 41x21x5 cm |
| Anyaga | Poliészter és PVC |