Carp Zoom Kompakt Horgásszék - 44x40/48 cm
| Cikkszám: | CZ1929 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 9.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Carp Zoom Kompakt horgásszék karfával
Minimális szállítási mérettel rendelkező, ugyanakkor fém vázzal és karfával ellátott horgászszék. Egy mozdulattal kinyitható, majd egy vékony lappá csukható össze. A Carp Zoom Kompakt horgásszék tömegénél fogva remek választás kereső horgászathoz vagy minden olyan esetben, ahol a horgászhelyig nagyobb távot kell megtenni.
A Carp Zoom Kompakt horgásszék adatai:
Szállítási méret: 68x53x5 cm
Ülőfelülete: 44x40 cm
Ülőmagassága: 38 cm
Háttámla mérete: 43x48 cm
Súlya: 2 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szállítási méret | 68x53x5 cm |
| Ülőfelülete | 44x40 cm |
| Ülőmagassága | 38 cm |
| Háttámla mérete | 43x48 cm |
| Súlya | 2 kg |