Carp Zoom Marshal Bojlis Bot Green Shadow 10ft (300cm) 2részes - 3lb
| Cikkszám: | CZ3664 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 19.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Már megjelenésében is eleganciát sugárzó, felsőkategóriás horgászbot. Modern megjelenés és nagy teherbírás jellemzi. Exkluzív, ugyanakkor extravékony kopásálló gyűrűsorral látta el a gyártó, melyeket precízen helyezett el a bottesten. Ennek és a gyűrűbetét alacsony súrlódási együtthatójának köszönhetően hosszú dobások is könnyedén kivitelezhetőek vele. Nyélhossza optimális, dobáskor megfelelően hosszú, segít az erő átvitelben, ugyanakkor fárasztáskor nincs útban. A kapitális halak méltó ellenfele, hétköznapi és verseny horgászatok során is használható, a bojlis horgászat szerelmeseinek ajánljuk.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 300cm |
| dobosúly | 3lb |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 156cm |
| súly | 250g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 10' 304cm 60gr Feeder Bot (FMBX10CFDR)
-12%
Nincs raktáron