Carp Zoom Marshal Bojlis Bot Green Shadow 13ft (390cm) 2részes - 3,5lb
| Cikkszám: | CZ3695 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 31.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Már megjelenésében is eleganciát sugárzó, felsőkategóriás horgászbot. Modern megjelenés és nagy teherbírás jellemzi. Exkluzív, ugyanakkor extravékony kopásálló gyűrűsorral látta el a gyártó, melyeket precízen helyezett el a bottesten. Ennek és a gyűrűbetét alacsony súrlódási együtthatójának köszönhetően hosszú dobások is könnyedén kivitelezhetőek vele. Nyélhossza optimális, dobáskor megfelelően hosszú, segít az erő átvitelben, ugyanakkor fárasztáskor nincs útban. A kapitális halak méltó ellenfele, hétköznapi és verseny horgászatok során is használható, a bojlis horgászat szerelmeseinek ajánljuk.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 390cm |
| dobosúly | 3,5lb |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 199cm |
| súly | 345g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Black Widow XT Carp 12ft (360m) 2részes - 3,5lbs
-27%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class Pellet Waggler Feeder 10' (300cm) 3-15g 2 Részes
-6%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class Pellet Waggler Feeder 11' (330cm) 3-15g 2 Részes
-6%
Raktáron