Carp Zoom Marshal Bojlis Bot Slim Carp 12ft (360cm) 2részes - 3,5lb
| Cikkszám: | CZ3277 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 31.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Minden apró részletében igényes kidolgozású. A bottest szupervékony és kecses, anyaga viszont elnyűhetetlen. Hat darab kéttalpas SIC gyűrűvel szerelt, az orsó markolata karcsú, a nyél vége szivacsozott. Fárasztásnál az akció tökéletes.
- 3 m – 3 lb (2 részes)
- 3,6 m – 3,5 lb (2 részes)
- 3,6 m – 3 lb (2 részes)
- 3,9 m – 3,5 lb, 50-es keverőgyűrűvel (2 részes)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 360cm |
| dobosúly | 3,5lb |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 186cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Black Widow XT Carp 12ft (360m) 2részes - 3,5lbs
-27%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class Pellet Waggler Feeder 10' (300cm) 3-15g 2 Részes
-6%
Nincs raktáron