Carp Zoom Marshal Bojlis Bot Valiant Carp 10ft (300cm) 2részes - 3lb
| Cikkszám: | CZ5454 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 27.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A mai trendeknek megfelelő kecses megjelenés és visszafogott dizájn jellemzi, melyen biztosan megakad a vérbeli pontyhorgászok szeme! Kézben tartva könnyed, jól kiegyensúlyozott, ugyanakkor gerinces, kompromisszumokat nem ismerő pálca. Nagyméretű, extra vékony fémbetétes gyűrűsorán szinte ellenállás nélkül folyik át a zsinór, segítve ezzel a hosszú dobások kivitelezését. Paramétereinek köszönhetően bátran ajánljuk akár versenyhorgászok számára is, de a hétköznapi horgászatok során is verhetetlen.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 300cm |
| dobosúly | 3lb |
| tagszám | 2 |
| száll.méret | 155cm |