Carp Zoom Marshal Merítőhaló Camou Boat 217cm 1részes - 105x90/80cm
| Cikkszám: | CZ2735 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 21.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Marshal Camou Boat merítőháló
- Keret mérete: 105x90 cm
- Háló mélysége: 80 cm
- Háló szemmérete: 6 mm
- Nyél hossza: 121 cm
- Max. hossz fejjel: 217 cm
- Szállítási méret: ø 10x130 cm
Klasszikus kialakítású, ugyanakkor strapabíró, modern anyagokból készült, nagyméretű bojlis merítőháló. Mind a keret, mind a nyél jól terhelhető kompozitból készült. A nyél végén található villákból a merítőfej szárai gyorsan kihúzhatóak, ez megkönnyíti a halak csónakba emelését és a halmatrachoz szállítását. A Marshal Camou Boat merítőhálót halkímélő gumírozott, strapabíró hálóval látta el a gyártó, melyből könnyebben kiszabadítható a horog, mint a gumibevonat nélküli tradicionális hálókból. A nyélre lebegtető szivacs és egy hurokkal ellátott, biztonsági kötél került, mely segíti a merítő kiemelését vízbe ejtés esetén. A szállításhoz terepszínű tartót biztosítunk. A Marshal Camou Boat merítőháló mindennapi bojlizások alkalmával, de akár versenykörülmények között is használható.
Vélemények
Paraméterek
| Keret mérete | 105x90 cm |
| Háló mélysége | 80 cm |
| Háló szemmérete | 6 mm |
| Nyél hossza | 121 cm |
| Max. hossz fejjel | 217 cm |
| Szállítási méret | 10x130 cm |