Carp Zoom Összecsukható Nyári Sátor - 180x190x120cm
| Cikkszám: | CZ1936 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 11.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A CarpZoom Summer Bivvy tökéletes szabadtéri sporteseményekhez és védelmet nyújt a nap, a szél, az eső ellen Tökéletes választás horgászathoz, fesztiválozáshoz és túrázáshoz. A menedék másodpercek alatt felállítható, hordtáskája kis helyen elfér.
Vízálló EVA anyag
Hegesztett varratok
Szállítási méret: ø60x10 cm
Méret: 180x190 cm
Magasság: 125 cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szállítási méret | ø60x10 cm |
| Méret | 180x190 cm |
| Magasság | 125 cm |