Carp Zoom Pop Up Sátor
| Cikkszám: | CZ2546 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 12.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A CarpZoom Pop Up shelter nagyszerűen használható bármely szabadtéri tevékenységhez. Védelmet nyújt a napsütés, szél és eső ellen a horgászat, vadászat során.
Gyorsan és egyszerűen felállítható és az összecsukása is pillanatok alatt elvégezhető.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 2,5kg |
| Méret (felállítva) | 150cm X 150cm X 180cm |
| Méret (összecsukva) | Ø67x9cm |