Carp Zoom Pop Up Sátor Camou - 150x150x180cm
| Cikkszám: | CZ7472 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 13.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Camou Pop Up sátor 180 cm magas, így akár két lábra is állhatunk benne. Alapterülete alkalmassá teszi arra, hogy egy kényelmes horgász fotelt helyezzünk el benne. Pillanatok alatt felállítható, megvéd az időjárás viszontagságaitól, legyen szó esőről, hideg szélről vagy éppen a nyári napsütéstől, UV sugaraktól. A horgászaton túl tökéletes választás lehet szabadtéri strandokon, kényelmesen átöltözhetünk benne.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 150x150x180 cm |
| Súly | 2,5 kg |
| Szállítási méret | 67x 9 cm |