Carp Zoom Power Handle Merítőhálónyél
| Cikkszám: | CZ2491 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 4.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
-
Robusztus kialakítású, szélsőséges módon terhelhető, könnyen szállítható, teleszkópos merítőháló nyél. Kimondottan nagyhalas horgászoknak ajánljuk, az időjárásnak ellenálló, eloxált menetes részhez a legtöbb merítő fej gond nélkül csatlakoztatható. Vastag falának köszönhetően kellően merev, így akár az emelőhálós csalihalfogás is kivitelezhető a segítségével.
- Hossz: 300 cm
- Szállítási hossz: 120 cm
- Súly: 195 g
- Tagok száma: 3 db
Tájékoztató: A termék horgászati célra készült, gyermektől távol tartandó.
Anyaga: elektromosan oxidált alumínium
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 300 cm |
| Szállítási hossz | 120 cm |
| Súly | 195 g |
| Tagok száma | 3 db |
| Anyaga | elektromosan oxidált alumínium |