Carp Zoom Rod Pod 2in1 Maximal - 3botos, 70-110 cm
| Cikkszám: | CZ9780 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 29.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Exkluzív megjelenésű, prémium feketére porfestett alumínium rod pod, mely a környezeti viszonyokhoz igazodva kétféleképpen: a központban vagy a keresztmerevítő végein elhelyezett lábállással is használható. Három kompletten felszerelt bojlis bot tárolására alkalmas, a buzz-bar magassága állítható. A teleszkópos lábaknak köszönhetően magassága szabályozható. Az első és hátsó pár lábak központosan és egymástól eltolva, távoli állásban is használhatóak. Minden teleszkópos rész gyorsan oldható, masszív zárral lett ellátva, így gyorsan felállítható vagy szétszerelhető.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 70-110cm |
| száll.méret | 68x22x8cm |
| súly | 1,8kg |