Carp Zoom Roll-Top Összecsukható Asztal
| Cikkszám: | CZ2324 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 14.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Praktikus, a szokásostól nagyobb magasságú csalizó asztal vagy kemping asztal. Aki szokott több napos bojlis túrákra menni, pontosan tudja, hogy mennyire kényelmetlen a klasszikus csalizó asztalokról meginni a reggeli kávét vagy éppen enni róla. Erre kínál megoldást ez a harmonikaszerűen összecsukható asztal, mely határainkon túl már sok éve a bojlisok és a kempingezők kedvence is. Egy mozdulattal összeszerelhető, masszív és viszonylag jól terhelhető.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 53x51x49cm |
| Szállítási méret | 12x54x20cm |
| Súly | 2,90kg |